Главная Все новости Госрегулирование Другое

Обновлен Порядок заключения и выполнения рамочных соглашений

Минэкономразвития утвердило новый Порядок заключения и выполнения рамочных соглашений

Порядок затверджений наказом Мінекономрозвитку від 15.09.2017 р. №1372.

Порядком установлено, що закупівля за рамковими угодами може здійснюватися:

  • замовником — у такому разі укладається угода між замовником та учасниками-переможцями;
  • централізованою закупівельною організацією (далі — ЦЗО) в інтересах замовників — у такому разі укладається угода між ЦЗО, усіма замовниками, в інтересах яких проводиться закупівля за рамковою угодою, а також усіма учасниками-переможцями.

При цьому закупівля за рамковою угодою здійснюється в порядку, передбаченому для проведення процедури відкритих торгів з особливостями, передбаченими Порядком.

Зокрема, тендерна документація додатково повинна містити орієнтовні строки та/або графіки поставки товарів, надання послуг, а також проект рамкової угоди, зміст якої відповідає вимогам, визначеним у Порядку.

Рамкова угода укладається відповідно до вимог тендерної документації та пропозицій учасників, яких визначено переможцями торгів, не пізніше ніж через 45 днів з дня прийняття рішення про намір укласти рамкову угоду, але не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти рамкову угоду. У разі підписання рамкової угоди замовником (ЦЗО та щонайменше одним із замовників) та щонайменше трьома учасниками-переможцями рамкова угода є чинною для них.

ДП «Прозорро» має у двомісячний строк забезпечити перегляд і адаптацію електронної системи закупівель для здійснення закупівель за рамковими угодами згідно з новими нормами. Не стосується це лише норм щодо особливостей проведення закупівель за рамковою угодою із застосуванням конкурентного відбору, які застосовуються лише з 1 січня 2019 року.

Утрачають чинність накази Мінекономрозвитку від 24.04.2012 р. №503 «Про затвердження Переліку товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами» та №504 «Про особливості укладення рамкових угод».

Автор:
Андрей Порытко
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Госзакупки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме