Главная Все новости Госрегулирование Другое

Правительство усовершенствовало механизмы выплаты помощи на оздоровление "чернобыльцам"

Правительство усовершенствовало порядок проведения выплаты отдельных видов компенсаций и помощи на оздоровление лицам, пострадавшим вследствие Чернобыльской катастрофы

Кабмін постановою від 06.12.2017 р. № 924 вніс зміни до:

  • Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,
  • Порядку виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян).

Як повідомляє Мінсоцполітики, згідно з постановою з метою систематизації та уникнення дублювання норм законодавства у сфері стипендіального забезпечення студентів із Порядку № 936 вилучено норму щодо виплати підвищення до стипендії, оскільки постановою КМУ від 28.12.2016 р. №1045 передбачено виплату соціальних стипендій студентам (курсантам), у тому числі громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Крім того, до Порядку №760 внесено зміни у частині його узгодження зі змінами, внесеними до Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також уточнено перелік документів, на підставі яких постраждалим особам призначаються і виплачуються компенсації та допомога, передбачені ст. 48 цього Закону.

Внесення змін спрямоване на удосконалення механізмів виплати окремих видів компенсацій та допомоги на оздоровлення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та посилення соціального захисту громадян цієї категорії.

***

Читайте також:

Усі новини на тему>>

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Чернобыльцы , Материальная помощь

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме