Главная Все новости Госрегулирование Другое

Неприбыльная организация потеряла решение о включении в Реестр: как восстановить его?

Налоговики в подкатегории 102.04 ресурса «ОИР» напомнили правила подготовки решения о включении в Реестр неприбыльных организаций

Згідно з п. 8 Порядку №440 податковим органом рішення про включення неприбуткової установи (організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій готується у двох примірниках:

  • один надається неприбутковій установі (організації); 
  • другий залишається в контролюючому органі.

 Саме тому у разі втрати можна отримати тільки копію (дублікат) рішення про включення неприбуткової установи (організації) до Реєстру неприбуткових організацій. Цей документ видається податковим органом за основним місцем обліку організації на її звернення в письмовому вигляді.

Нагадаємо, що, відповідно до п. 12 Порядку №440, з метою забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб відомостями, що містяться в Реєстрі неприбуткових установ та організацій, на офіційному веб-сайті ДФС забезпечується відкритий доступ до таких відомостей. Отже, перевірити свій поточний статус та наявність запису про себе в цьому Реєстрі неприбуткові організації можуть онлайн. 

Інформація з реєстрів ДФС оприлюднюється на офіційному порталі ДФС України  у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет» у вкладці Реєстри - «Реєстр неприбуткових організацій та установ» за посиланням. Для перевірки даних щодо включення до Реєстру достатньо здійснити пошук за кодом ЄДРПОУ.

***

Читайте також: Порядок ведення Реєстру неприбуткових організацій зазнає змін. ДФС оприлюднила проект  

Усі новини на тему>>

Джерело
Общедоступный информационно-справочный ресурс
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Неприбыльные учреждения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме