Главная Все новости Госрегулирование Другое

Кабмин изменил подчинение Гоструда и Госстата

Гоструда подчиняется Минэкономики, а Госстат - министру КМУ

20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні, Уряд змінив порядок координації роботи центральних органів державної влади та Уряду.

Зокрема, діяльність Держпраці буде координуватися через Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а Держстат - через Міністра Кабінету Міністрів. 

Про перепідпорядкування Держстату повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні ми на засіданні Кабміну трохи перерозподілили органи влади між міністрами". Він наголосив, що це рішення має сенс з огляду на те, що одним із його завдань на найближчий час буде встановлення та підрахунок KPI для всіх ключових органів влади. А це має бути зроблено в тому числі на базі Держстату.

Окрім цього, Дубілет нагадав, що Держстат збирається провести перепис населення із бюджетом 3.4 млрд грн. 

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Проверки , Гоструда

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме