Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Сроки уплаты налогов и сборов в связи с праздниками и выходными не переносятся

Специалисты ГНИ в Голосеевском районе ГУ Миндоходов в г. Киеве обращают внимание плательщиков на предельные сроки уплаты денежных обязательств в январе

Відповідно до статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації. Така сума сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. 

Варто підкреслити, що Кодекс не передбачає такої підстави, як перенесення строку сплати грошового/податкового зобов’язання у випадку, коли останній день сплати припадає на вихідний або святковий день. Тому, з метою запобігання виникнення податкової заборгованості, фахівці ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві зосереджують увагу платників на граничних термінах сплати грошових зобов’язань у січні. 

20 січня - закінчується термін сплати таких податків і зборів: 

- авансового внеску з єдиного податку за січень 2014 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп; 

- єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за грудень 2013 року; 

- єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за IV квартал 2013 року. 

30 січня - закінчується термін сплати таких платежів: 

- авансових внесків з податку на прибуток за січень 2014 року; 

- податку на додану вартість за грудень 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю; 

- податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за грудень 2013 року; 

- акцизного податку за грудень 2013 року; 

- плати за землю за грудень 2013 року; 

- фіксованого сільськогосподарського податку за грудень 2013 року; 

- збору за користування радіочастотним ресурсом за грудень 2013 року; 

- збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за грудень 2013 року. 

 

Джерело
ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Акциз , Единый налог , Единый социальный взнос , Задолженность , Радиочастотные ресурсы , Виноградарство , НДС , НДФЛ , Плата за землю , Налог на прибыль , Сельское хозяйство , Земля

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме