Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Уточнен перечень расходов, на которые уменьшается доход предпринимателя

Внесенными изменениями в Налоговый кодекс выписан исключительный перечень расходов, связанных с получением доходов предпринимателями на общей системе, на сумму которых уменьшается налогооблагаемый доход

Внесеними змінами до Податкового кодексу виписано виключний перелік витрат, що пов’язані з отриманням доходів фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування, на суму яких зменшується оподатковуваний дохід.

Так, до витрат включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об'єкта витрат.

До витрат також відносяться витрати на оплату праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі та суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, на витрати відносяться витрати на відрядження найманих працівників, послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, транспортування готової продукції, транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції, вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.

Джерело
ГУ ГФС в Львовской области
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Расходы , Командировки , Доходы , Предприниматели

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?