Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Налоговая реформа-2016: обнародован текст компромиссного законопроекта!

На сайте Рады опубликован законопроект №3630 "О создании конкурентных условий в налогообложении и стимулирования экономической деятельности в Украине"

Вчора Кабмін затвердив весь пакет законопроектів, необхідних для проведення податкової реформи. Сьогодні вранці документи були передані на реєстрацію в Раду. Докладніше про це тут >>>

І лиш під кінець дня тексти цих законопроектів були оприлюднені на сайті ВРУ.

Отже, знайомимося!

Законопроект №3630 "Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні" >>>

А також пов'язані з ним законопроекти:

- Проект Закона №3631 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні»;

- Проект Закона №3629 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства)»;

- Проект Закона №3628 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)».

UPD на ранок понеділка, 14.12.2015 р.

Фахівці редакції "Дебет-Кредит" вже проаналізували ці законопроекти і підгоиували декілька аналітичних матеріалів на цю тему. Про основні новації законопроекту №3630 можна дізнатись тут >>>А докладніше про зміни по основних податках ми пишемо тут: податок на прибутокПДВ, спрощена система оподаткування, ПДФО та військовий збір.

 Усе про податкову реформу читайте тут >>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
НКУ , Законопроекты , Госбюджет , Налоговая реформа

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?