Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Украина готова обмениваться налоговыми данными с другими странами

Роман Насиров отметил, что Украина готова объединить усилия с международным сообществом для противодействия тенизации экономики

Питання міжнародного співробітництва у податковій та митній сферах стало ключовою темою переговорів між Головою ДФС Романом Насіровим та Генеральним Директором Податково-митної адміністрації при Міністерстві фінансів Австрії паном Гансом-Георгом Крамером, які відбулися 28 квітня у м. Відень (Австрія).

Під час зустрічі сторони обговорили механізми боротьби з ухиленням від сплати податків, зокрема, необхідність посилення протидії застосуванню офшорних схем. Роман Насіров наголосив, що Україна готова об’єднати зусилля з міжнародною спільнотою для протидії тінізації економіки.

«Визначення кінцевих бінефіціарів офшорних компаній стратегічно важливо для України. Ми готові приєднатися до угоди між країнами щодо автоматичного обміну податковою інформацією», - зазначив очільник ДФС.

За його словами, приєднання України до міжнародної системи обміну інформацією  дозволить фіскальній службі вже з початку 2017 року отримувати дані з інших країн про іноземні та офшорні компанії українських резидентів, відкриті ними рахунки, а також виявляти порушення податкового законодавства України.

Також Роман Насіров та Ганс-Георг Крамер висловили обопільну зацікавленість у продовжені співпраці між Україною та Австрією в податковій сфері.

«З огляду на той факт, що Україна та Австрія є учасниками Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових питаннях, ДФС сподівається створити в майбутньому дійсно сильну міжнародно-правову основу для взаємодії між відповідними органами наших країн у сфері обміну податковою інформацією», - наголосив Роман Насіров.

Інше важливе питання, яке обговорили керівники відомств, - це реформування митного напряму. Австрійські колеги працюють у тому ж самому напрямі, що і ДФС: спрощення оформлення та прискорення руху імпорту, експорту та транзиту.

Джерело
Государственная фискальная служба Украины
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Таможня , Международные договоры , НКУ , Экономика , Договор

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?