• Посилання скопійовано

Як правильно заповнювати «платіжки» для сплати податків? — нагадування від ДФС

Податківці наголосили, що за правильність заповнення реквізитів в платіжних документах відповідальність несе не банк, а платник податків

Як правильно заповнювати «платіжки» для сплати податків? — нагадування від ДФС

ДФС у Харківській області  звертає увагу  на необхідність  правильного заповнення  платіжних документів на сплату податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску.

Слід враховувати, що за правильність заповнення реквізитів в платіжних документах  відповідальність несе не банківська установа, а платник податків.

Тому,  з метою  уникнення помилок  та запобігання нарахування штрафних санкцій при сплаті  платежів, необхідно дотримуватися  вимог Порядку №666.

Згідно з  Порядком в полі №3 розрахункового документа обов’язково зазначається податковий номер платника податків. Тобто, у разі перерахування платником податку за себе у цьому полі ставиться його особистий податковий номер.

Крім того, у вказаному Порядку наведені приклади заповнення поля «Призначення платежу» у різних випадках. Особливу увагу при заповненні цього поля потрібно приділяти правильності визначення коду видів сплати. Перелік кодів видів сплати за податками, зборами та митними платежами наведено в додатку до наказу №666.

***

Читайте також:

Джерело: ДФС у Харківській області

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»