Главная Все новости Налогообложение Общие положения

С 1 января 2020 года могут заработать новые счета для уплаты налогов

Счета по бюджетным поступлениям открываются в течение 45 дней со дня принятия закона о Государственном бюджете Украины. Поэтому в 2020 году новые реквизиты счетов для уплаты налогов могут заработать уже с 1 января

Щороку на початку нового бюджетного року в органах Держказначейства відкриваються рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів (окрім рахунків для зарахування власних надходжень бюджетних установ).

За відсутності змін у законодавстві щодо переліку надходжень, які зараховуються до загального та спеціального фондів державного й місцевих бюджетів, і/або порядку їх зарахування до відповідних бюджетів, не пізніше першого робочого дня нового бюджетного періоду відкриваються (перевідкриваються) рахунки з реквізитами попереднього бюджетного періоду.

Рахунки за надходженнями відкриваються протягом 45 днів із дня прийняття закону про Державний бюджет України. Це все передбачено п. 2.1 Порядку №758.

Цього року Держбюджет на 2020 рік був прийнятий ВРУ 14.11.2019 року. Про це ми писали тут. Відповідно 45-деннний строк спливає 28 грудня 2019 року (субота). Ця субота за розпорядженням КМУ щодо перенесення робочих днів на 2019 рік буде робочою. Тож Держказначейство до цієї дати має визначитися з рахунками та саме з 1 січня 2020 року мають почати діяти нові рахунки для сплати податків та зборів.

***

Звертаємо увагу! Інформація про відкриті/закриті рахунки доводиться до відома органів Казначейства для подальшого інформування органів, що контролюють справляння надходжень бюджету згідно з установленими порядками взаємодії, та місцевих фінансових органів.

Як тільки нові (та оновлені старі) реквізити рахунків для сплати податків, зборів та внесків будуть надіслані податківцям і ті їх оприлюднять, ми обов'язково про це повідомимо. Стежте за нашими новинами!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Бюджетные счета

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 12

Новости по теме

Консультации по теме