Главная Все новости Налогообложение Общие положения

С 1 марта открыты счета для уплаты долгов по местным налогам АР Крым и города Севастополя

ГНС сообщила об открытии счетов для уплаты долгов по местным налогам АР Крым и города Севастополя

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що з 01.03.2021 відкрито рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», платниками – резидентами, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України.

Відповідно до пункту 3 розділу IІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 р. № 422, інформацію про реквізити рахунків, відкритих органами Казначейства для зарахування податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та єдиного внеску, контролюючі органи доводять до платників шляхом її розміщення в центрах обслуговування платників та на офіційному вебпорталі.

Звертаємо увагу платників податків, які перебувають на податковому обліку в Центральному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків на те, що інформація щодо відкриття нових бюджетних рахунків для сплати боргів з місцевих податків та зборів до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що виникли до дати початку тимчасової окупації, реквізити яких знаходяться на субсайті ГУ в Херсонській області у розділі «Бюджетні рахунки» або за цим посиланням.

Аналогічні роз’яснення надані листом Державної податкової служби України від 05.03.2021 р. № 5877/7/99-00-12-09-02-08.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНС по работе с крупными налогоплательщиками
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
НКУ , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме