Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Депутаты подали более 10 тыс. поправок ко 2-му чтению «ресурсного» законопроекта – Гетманцев

Гетманцев отметил, что количество правок более 10 000 точно не остановит на пути к ликвидации льгот, а также пробелов и схем уклонения

Іnterfax-Україна повідомляє, що народні депутати подали понад 10 тис. поправок до другого читання урядового "ресурсного" законопроекту №5600 щодо підвищення низки податкових ставок, повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"До антиолігархічного податкового закону №5600 подано понад 10 тис. поправок небайдужих народних депутатів. Більше (16 тис.) було подано лише до "антиколомойського" закону. Таким чином, кількість поправок кратно перевищує кількість норм проекту", - написав нардеп у п'ятницю в Telegram-каналі.

"Не будемо називати їх спамом, але зазначимо, що на спам у нас завжди є антиспам-процедури. Це, можливо, нас дещо затримає, але точно не зупинить на шляху до ліквідації милих серцю різного рівня олігархів пільг, а також прогалин і ухильницьких схем", - додав він.

Водночас заступник голови комітету Ярослав Железняк зазначив, що кількість поправок може збільшитися на кілька тисяч.

"Секретаріат почав зводити правки до податкового законопроекту №5600. Поки що зрозуміло, що їх понад 10 тис. Але з огляду на те, що деякі колеги спеціально подавали у форматі сканів, то кількість може збільшитися ще на кілька тисяч", - зазначив він у Telegram-каналі.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Интерфакс-Украина
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
НКУ , Законопроекты

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме