Главная Все новости Налогообложение Акцизы

Не совершали оборот горючего: подавать ли справку в ГНС?

Если в течение суток оборот горючего не осуществлялся, то распорядитель акцизного склада обязан сформировать и подать справку с проставлением нулей в ячейках соответствующих граф

Податківці у підкатегорії 116.03.02 "ЗІР" наголосили, що за пп. 230.1.3 ПКУ розпорядники акцизних складів зобов’язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° C.

Розпорядники акцизних складів, на акцизних складах яких здійснюється діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші, з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову продукцію (пальне), зобов’язані на кожному акцизному складі щоденно формувати дані лише про добовий фактичний обсяг реалізованого пального у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° C.

Форма довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (далі – Довідка), а також формат даних та структура Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі затверджені наказом Мінфіну №944.

 Розпорядники акцизних складів, на яких здійснюється діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші, з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову продукцію (пальне) до 1 січня 2020 року в Довідці подають інформацію тільки щодо стаціонарних резервуарів з пальним, установлених на акцизному складі (п. 3 розд. ІІ Порядку).

Таким чином, якщо протягом доби обіг пального (отримання, відпуск, втрата, поповнення) не здійснювався, то розпорядник акцизного складу зобов’язаний сформувати та подати Довідку (крім днів, в які акцизний склад не працює, та з урахуванням п. 3 розд. ІІ Порядку), із проставленням нулів у клітинках відповідних граф (прочерки та інші знаки чи символи не проставляються). 

Джерело
Общедоступный информационно-справочный ресурс
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Акциз , Налоговая консультация , Горючее , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?