Главная Все новости Налогообложение Акцизы

Ко вниманию продавцов табака! Уже можно обращаться к налоговикам за новыми марками

С 1 января 2021 года вводятся в обращение новые образцы марок акцизного налога для маркировки табачных изделий и жидкостей

Міністерство фінансів України нагадує, що З 1 січня 2021 року вводяться в обіг нові зразки марок акцизного податку для маркування тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах вітчизняного та імпортного виробництва.

За даними Міністерства фінансів, наданими Державною податковою службою, виготовлено, пройшло державне приймання та відвантажено до територіальних органів ДПС України понад 216 млн штук марок нового зразка, замовлених  виробниками тютюнових виробів.

Отже бізнесу надано можливість завчасно отримати акцизні марки нового зразка та підготуватись до реалізації тютюнової продукції за новими правилами.

Нагадаємо відповідні зміни було затверджено Постановою КМУ від 29.10.2020 р. №1037.

За новими нормами сигарети, цигарки та сигарили, вироблені з 1 січня 2021 року марковані марками, на яких не зазначено кількість штук у пачці або упаковці вважатимуться не маркованими.

Такі новації дадуть змогу посилити боротьбу із незаконним обігом підакцизних товарів та стануть одним з важелів у боротьбі з фальсифікованою, контрафактною та контрабандною продукцією.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Акциз , Табачные изделия

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме