Главная Все новости Налогообложение Другие налоги

Таможенные платежи можно оплачивать авансом

Может ли налогоплательщик осуществлять уплату таможенных платежей с применением авансовых платежей? На этот вопрос ответила ДФС

В ЗІР в категорії 210.03 податківці зазначають, що авансові платежі вносяться у валюті України (ч. 3 ст. 299 МКУ).

При цьому, кошти авансових платежів не вважаються митними платежами, доки особа, яка внесла такі платежі, не зробить розпорядження про це органу доходів і зборів та не будуть виконані відповідні митні формальності. З моменту початку виконання таких митних формальностей кошти авансових платежів у сумі, на яку зроблено розпорядження, не підлягають використанню на будь-які інші цілі. Після завершення митних формальностей кошти у сумі, на яку зроблено розпорядження, перераховуються органом доходів і зборів до державного бюджету. У разі відмови від завершення митних формальностей, сумі авансових платежів, на яку зроблено розпорядження, повертається статус авансових платежів (ч. 4 ст. 299 МКУ).

Кошти авансових платежів, що перебувають на рахунку органу доходів і зборів без розпорядження про використання протягом 1095 днів з дня їх внесення, підлягають перерахуванню до держбюджету (ч. 6 ст. 299 МКУ).

Джерело
Общедоступный информационно-справочный ресурс
Рубрика:
Налогообложение / Другие налоги
Теги:
Пошлина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?