Главная Все новости Налогообложение Другие налоги

Эконалог на отходы - после их размещения в специально отведенных местах

За объемы отходов, которые образуются в процессе хоздеятельности и временно размещаются на собственной территории, налоговые обязательства по экологическому налогу возникнут после размещения отходов в специально отведенных для этого местах

ДФСУ у листі від 13.06.2016 р. №13057/6/99-99-12-02-03-15 нагадала, що за нормою пп. 242.1.3 ПКУ об’єктом та базою оподаткування екологічного податку, що справляється за розміщення відходів, є обсяги та види (класи) розміщених відходів, крім обсягів та видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання.

Розміщенням відходів — господарськими операціями, що ідентифікують включення обсягів відходів до об'єкта оподаткування, вважається постійне перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях або об'єктах, на використання яких отримано дозволи уповноважених органів.

Отже, за обсяги відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності і тимчасово розміщуються на власній території, податкові зобов'язання з екологічного податку виникнуть після розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях, на використання яких отримано дозволи уповноважених органів.

****

Нагадаємо, що нещодавно затверджено ліцензійні умови у сфері утилізації небезпечних відходів. Докладніше >>>

Усі новини на тему >>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Государственная фискальная служба Украины
Рубрика:
Налогообложение / Другие налоги
Теги:
Отходы , Экологический налог

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме