Главная Все новости Налогообложение Другие налоги

Возвращается ли турсбор в случае досрочного оставления территории?

В случае досрочного оставления сумма излишне уплаченного сбора подлежит возврату такому лицу

«Вісник. Офіційно про податки»

Податківці у ІПК від 30.01.2019 р. №312/ІПК/10-36-12-03 зазначають, що у разі дострокового залишення особою, яка сплатила туристичний збір, території адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено такий зір, сума надмірно сплаченого збору підлягає поверненню такій особі у встановленому ПКУ порядку.

Обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Якщо сплата збору та необхідність у поверненні помилково та/або надміру сплаченої суми збору виникла у межах одного звітного кварталу (податковим агентом не здійснені нарахування збору за цей звітний квартал та сплата збору до місцевого бюджету), то повернення податковим агентом платнику збору зайво сплаченої ним суми відбувається в межах взаємовідносин, що регулюються ЦКУ.

Джерело
Вестник. Официально о налогах
Рубрика:
Налогообложение / Другие налоги
Теги:
Туристический сбор

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?