Главная Все новости Налогообложение Другие налоги

Автомобиль отсутствует в перечне МЭРТ: нужно ли платить налог?

Если в списке нет автомобиля, то он не является объектом обложения транспортным налогом в 2019 году

«Вісник. Офіційно про податки»

ДФС у ІПК від 22.02.2019 р. № 688/ІПК/1232-12-03-05 зазначає, що щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.

Якщо у зазначеному переліку не міститься транспортний засіб з параметрами, що відповідають автомобілю, який є власністю підприємства, то такий автомобіль не є об’єктом оподаткування транспортним податком у 2019 році.

Основним показником, на основі якого складається перелік, є середньоринкова вартість автомобіля.

 

Джерело
Вестник. Официально о налогах
Рубрика:
Налогообложение / Другие налоги
Теги:
Автотранспорт , Транспортные средства , Транспортный налог

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме