Главная Все новости Налогообложение НДФЛ

Киев будет платить в госбюджет 40% НДФЛ (вместо 60%): законопроект

Законопроектом №2254 предлагается перераспределить поступления от НДФЛ между общим фондом Госбюджета и общим фондом бюджета города Киева

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №2254 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб між державним бюджетом та бюджетом міста Києва".

Зокрема, пропонується перерозподілити надходження від ПДФО між загальним фондом Держбюджету та загальним фондом бюджету міста Києва у пропорції: 

  • 60% надходжень від ПДФО, зібраних у місті Києві,  - до доходів загального фонду бюджету міста Києва;
  • 40% надходжень від ПДФО, зібраних у місті Києві, - до загального фонду Державного бюджету України. 

На думку законотворців, такий перерозподіл доходів між бюджетами дозволить збільшити спрямування коштів на вирішення задач місцевого значення, для реального самоврядування і розвитку міста Києва.

Крім того, прийняття проекту Закону дозволить територіальній громаді міста Києва володіти фінансовим ресурсом, який вона могла б на свій розсуд спрямовувати на вирішення найгостріших у місті Києві проблем.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДФЛ
Теги:
НДФЛ , Законопроекты , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме