Главная Все новости Налогообложение НДС

Как составить РК к сводной НН с ИНН 400000000000

Налоговики в новой индивидуальной консультации указали, как заполнять РК к НН, составленной в соответствии с п. 198.5 НКУ

В індивідуальній консультації від 20.07.2018 р. №3198/6/99-99-15-03-02-15/ІПК податківці зауважили, що з метою реєстрації в ЄРПН РК до ПН, складеної відповідно до п. 198.5 ПКУ за формою та в порядку, які на дату складання такого РК не є чинними, і діючим Порядком заповнення податкової накладної передбачено інший умовний ІПН, ніж зазначений у ПН, у такому РК необхідно вказати тип причини і умовний ІПН, які були зазначені у податковій накладній.

При цьому у табличній частині такого РК в тих графах, заповнення яких передбачено, зі знаком «-» зазначаються показники щодо товарів/послуг, які починають використовуватися в оподаткованих операціях у межах господарської діяльності або виправляються (тобто такі показники «обнуляються»). У графі 1 розділу Б такого РК в обов'язковому порядку вказується номер за порядком рядка зведеної ПН, що коригується.

Другим рядком розрахунку коригування до такої накладної платник податку зазначає виправлені показники обсягу товарів/послуг. При цьому у графі 1 такого розрахунку коригування вказується новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в зведеній ПН.

У графі 2 РК у всіх рядках зазначається причина коригування – «Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно до пункту 198.5 статті 198 ПКУ».

У графі 3 «Номенклатура товарів/послуг, вартість чи кількість яких коригується» ПН до  зведеної ПН зазначаються дати складання та порядкові номери податкових накладних, складених з метою нарахування ПДВ згідно із п. 198.5 ПКУ

І ще не все. Податківці окремо вказали, що кожна така ПН має вказуватися в окремому рядку РК.

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС , Налоговая накладная

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме