Главная Все новости Налогообложение НДС

ВНИМАНИЕ! С 1 декабря 2018 года будем составлять уже новые НН и РК!

Сегодня, 6 ноября, в «Официальном вестнике Украины» №85 был опубликован Приказ №763

Ми вже повідомляли про появу Наказу №763 щодо оновлення як форм ПН та РК, так і порядку їх заповнення, а також окремо аналізували його норми в аналітиці>> 

За текстом Наказу №763 він має набрати чинності з першого дня місяця, наступного за опублікуванням. Але норми абз. 2 п. 6 (щодо незаповнення ІПН у ПН на покупця-неплатника ПДВ) та п. 8 (щодо змін до ПН за щоденними підсумками) набирають чинності з 01.01.2020 року.

Окремо ми писали про його неопублікування в жовтневих номерах офіційних видань.

І ось сьогодні, 6 листопада, в «Офіційному віснику України» №85 Наказ №763 було опубліковано. Цю інформацію підтвердили нам і в редакції «Офіційного віснику України».

Отже, з 1 грудня потрібно буде складати вже нові форми податкової накладної та розрахунку коригування та застосовувати оновлений Порядок №1307 для їх складання.

 

UPD_19/11/2018

 

Сьогодні податківці оприлюднили в рубриці Довідники перелік умовних кодів коригування для складання РК до ПН за новими правилами. Про це читайте тут>>

***

Читайте також:

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС , Налоговая накладная

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 32

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?