Главная Все новости Налогообложение НДС

105,5 млрд грн - сумма возмещения НДС за январь-август 2019 года

В течение января-августа 2019 года плательщикам возмещены 105,5 млрд грн НДС

ДПСУ повідомляє, що протягом січня-серпня 2019 року платникам відшкодовано 105,5 млрд грн ПДВ.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла майже на 24%, або на 20,3 млрд грн. У січні-серпні 2018 року платникам було відшкодовано 85,2 млрд грн.

У серпні 2019 року платникам було повернуто 11,4 млрд грн ПДВ.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий. Процедура відшкодування податку на додану вартість відбувається у строки, встановлені законом. Платники, які мають право на бюджетне відшкодування, отримують його у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки, а у випадках, визначених Кодексом, - за результатами документальної перевірки. Строк для перевірки встановлено 60 календарних днів, що настають за граничним строком подання податкової декларації.

Джерело
ГНСУ
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , НДС-возмещение , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?