Главная Все новости Налогообложение НДС

С 4 августа действуют изменения в порядке блокировки НН/РК

Постановлением КМУ от 28.07.2021 г. №774 внесены изменения в п. 3 Порядка приостановления регистрации налоговой накладной / расчета корректировки в ЕРНН. Касаются они формулы для определения общей налоговой нагрузки (D = S/T, а именно показателя T)

Уряд постановою від 28.07.2021 р. №774 вніс зміни до п. 3 Порядку №1165Постанову №774 опубліковано в "Урядовому кур'єрі" №149 від 04.08.2021 р. Відповідно зміни до Порядку №1165 діють з цієї дати.

Нагадаємо, що у ньому прописані критерії здійснення автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків.  Так, автоматизований моніторинг відбувається, якщо значення показника D, розрахованого згідно з п. 3 Порядку №1165, становить понад 0,05. Показник D розраховується за такою формулою:

D= S/T,

де:

S – загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну/розрахунок коригування, сум ЄСВ та податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, платником податку та його відокремленими підрозділами;

T – загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за ставками 0, 20 і 7 відсотків, зазначеними платником податку в ПН/РК, зареєстрованих у Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну/розрахунок коригування. 

Згідно з наказом, саме в показник Т внесені зміниЗамість згадки про ставки ПДВ 0, 20 та 7 відсотків буде прописано ставки за ст. 193. Пов’язано це з появою ставки 14% на окремі операції зі сільгосппродукцією. Про ці нововведення ми писали тут

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Налоговая накладная , Блокировка НН/РК

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме