Главная Все новости Налогообложение Налог на прибыль

Порошенко инициирует рассмотрение законопроекта о налоге на выведеный капитал

Петр Порошенко намерен предложить депутатам ВРУ вернуться к рассмотрению законопроекта о налоге на выведеный капитал

Президент України Петро Порошенко має намір запропонувати народним депутатам повернутися до розгляду законопроектів про податок на виведений капітал і створення Національного бюро фінансових розслідувань.

«Заявляю, що після повернення народних депутатів із виборчих перегонів до зали Верховної Ради пропонуватиму повернутися до законопроекту про податок на виведений капітал як ключового джерела для внутрішніх інвестицій», - заявив П.Порошенко на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital у вівторок у Києві.

Він також вважає, що необхідно дати чесні відповіді на запитання про цивілізований ринок землі, «відсутність якого є ще більшою плямою для зростання економіки, ніж корупція», про продовження боротьби з корупцією і про приватизацію роздутого сектора економіки.

«До речі, скористаюся найпершою можливістю, щоб законопроект про створення Національного бюро фінансових розслідувань парламент проголосував найближчим часом», - наголосив П.Порошенко.

***

Читайте також: 

Усі новини на тему>>

Джерело
Интерфакс-Украина
Рубрика:
Налогообложение / Налог на прибыль
Теги:
Законопроекты , Налог на выведеный капитал

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?