Главная Все новости Налогообложение Налог на прибыль

Появится порядок взятия на учет и снятия с учета иностранной компании в качестве плательщика налога на прибыль

ГНС обнародовала проект приказа Минфина «Об утверждении Порядка взятия на учет и снятия с учета иностранной компании в качестве плательщика налога на прибыль предприятий со статусом налогового резидента Украины»

На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) у підрозділі «Проєкти регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» розміщено проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку взяття на облік та зняття з обліку іноземної компанії як платника податку на прибуток підприємств зі статусом податкового резидента України» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою реалізації положень пп. 133.1.5 ПКУ відповідно до Закону України від 16.01.2020 р. №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», враховуючи зміни, внесені Законом України від 17.12.2020 р. №1117 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування».

Основною метою підготовки проєкту наказу є затвердження Порядку взяття на облік та зняття з обліку іноземної компанії як платника податку на прибуток підприємств зі статусом податкового резидента України та форми заяви іноземної компанії про взяття на облік як платника податку на прибуток підприємств зі статусом податкового резидента України.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня публікації цього оголошення на адресу розробника: поштову – 04053, м. Київ, Львівська площа, буд. 8, Державна податкова служба України, Департамент методології, електронну – [email protected], а також на адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНСУ
Рубрика:
Налогообложение / Налог на прибыль
Теги:
Налог на прибыль

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме