Головна Усі новини Спрощена система Загальні положення

ДФСУ про реєстрацію платника єдиного податку та надання витягів з реєстру

З метою забезпечення належної організації роботи ДФСУ зобов'язало регіональні підрозділи організувати роботу щодо недопущення (упередження) фактів несвоєчасного надання платникам податків адміністративних послуг та покращити рівень роз'яснювальної роботи з питань дотримання вимог чинного законодавства

ДФСУ у листі від 14.08.2017 р. №21597/7/99-99-12-03-05-17 нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.

При цьому реєстрація суб'єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

У разі відсутності визначених ПКУ підстав для відмови у реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку контролюючий орган зобов'язаний протягом двох робочих днів від дати надходження заяви зареєструвати таку особу платником єдиного податку.

У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов'язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб'єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб'єктом господарювання у встановленому порядку.

Разом з тим за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

З метою забезпечення належної організації роботи ДФСУ зобов'язало регіональні підрозділи організувати роботу щодо недопущення (упередження) фактів несвоєчасного надання платникам податків адміністративних послуг та покращити рівень роз'яснювальної роботи з питань дотримання вимог чинного законодавства.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Спрощена система / Загальні положення
Теги:
Єдиний податок , Підприємці , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +