• Посилання скопійовано

Чи може «єдинник» IV групи передати за договором суборенди свій обов’язок щодо сплати податку?

ДФСУ наголошує, що незалежно від змісту укладеного договору суборенди земельних ділянок, справляння ЄП відбувається відповідно до вимог ПКУ

Чи може «єдинник» IV групи передати за договором суборенди свій обов’язок щодо сплати податку?

Товариство, яке є платником податку 4 групи, планує прийняти в суборенду від фермерського господарства, яке також перебуває на 4 групі ЄП, земельні ділянки, які використовуються ним на умовах оренди приватної власності.

Чи можна у договорі суборенди зазначити умову щодо включення орендованих земельних ділянок у податкову декларацію товариства (відповідно, щоб господарство не включало ці земельні ділянки у своїх податкових деклараціях)?

На це питання ДФСУ відповіла в індивідуальній консультації від 02.08.2018 р. №3399/6/99-99-12-02-03-15/ІПК.

Податківці зазначили, що незалежно від змісту укладеного договору суборенди земельних ділянок, справляння ЄП відбувається відповідно до вимог ПКУ.

Господарство, як орендодавець земельних ділянок, має врахувати їхню площу у своїй податковій декларації. А у товариства, як орендаря, податкові зобов'язання зі сплати єдиного податку з орендованих земель не виникають.

***

Читайте також:

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: ДФСУ

Рубрика: Спрощена система/Юрособи на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Юрособи на єдиному податку»