Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Як оподатковуються доходи "єдинника", якщо ПДВ-реєстрація анульована до закінчення кварталу

Підприємець-"єдинник" III групи (ставка 3%) подав заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ одночасно з заявою про застосування ставки єдиного податку 5%. Як будуть оподатковуватись його доходи, якщо ПДВ-реєстрація анульована до закінчення кварталу?

Відповідаючи на це запитання у підкатегорії 107.04 "ЗІР", податківці зазначили, що відповідно до п. 294.1 ПКУ податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Отже, зміна ставки з 3 % на 5 % у такого платника єдиного податку на III групі відбудеться з нового податкового (звітного) періоду/

Таким чином, доходи "єдинника" на третій групі, до кінця податкового (звітного) періоду будуть оподатковуватись за ставкою 3 %.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
3 група ЄП , Єдиний податок , ПДВ , Скасування реєстрації , Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?