Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Зміна ставки єдиного податку за рішенням місцевої влади: чи повинен ФОП подавати заяву?

Чи подається ФОП – платниками ЄП першої та другої групи заява у разі зміни розміру фіксованої ставки єдиного податку, якщо такі зміни відбуваються на підставі рішення сільської, селищної або міської ради? Консультує ДФСУ

Податківці у підкатегорії 107.05 ресурсу "ЗІР" роз'яснили, що  нормами Податкового кодексу не передбачено подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку I та II груп у разі зміни розміру фіксованої ставки єдиного податку, яка відбувається на підставі рішення сільської, селищної або міської ради.

При цьому ФОП – платник єдиного податку, який виявив бажання отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, повинен звернутися з запитом в довільній формі про отримання такого витягу до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Витяг з реєстру платників єдиного податку є документом, який підтверджує статус фізичної особи – підприємця та вважається дійсним до наступного внесення змін щодо відомостей про платника податку.

***

Читайте також:

Ставки місцевих податків і зборів для м. Києва на 2018 рік 

Єдиний податок – 2018: поговоримо про зміни 

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , Єдиний податок , Підприємці , Податкова консультація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?