Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Фізособа-«єдинник» продає б/в складну техніку за готівку: що з РРО?

Податківці зупинилися на особливостях застосування РРО у разі продажу б/в складної техніки

Запорізькі податківці в індивідуальній консультації від 29.11.2018 р. №5010/ІПК/08-01-14-08-09 навели норми п. 296.10 ПКУ щодо порядку застосування РРО фізособами-«єдинниками». Окремо вони вказали, що Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО встановлено постановою КМУ від 16.03.2017 р. № 231.

З огляду на норми Переліку №231 винятків щодо можливості незастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні, нормативно-правовими актами не передбачено.

На підставі цих особливостей податківці зробили такий висновок:  при роздрібній торгівлі складною побутовою технікою, яка була у використанні, відповідно до Переліку 231, фізособам - підприємцям, платникам єдиного податку, необхідно проводити розрахункові операції із застосуванням РРО.

***

Читайте також:

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , Каса , Підприємці , РРО , Готівка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?