Головна Усі новини Суспільство і життя Авто

Недосвідченим водіям вилучені «права» не повертатимуть!

11 квітня набрали чинності зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення

Кабмін постановою від 04.04.2018 р. №250 вніс зміну до п. 6 Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, затвердженого постановою КМУ від 17.12.2008 р. №1086. 

Згідно з новою редакцією абз. 4 п. 6 Порядку, тимчасово вилучене посвідчення повертається водієві у разі винесення судом постанови про позбавлення водія права керування транспортним засобом (крім осіб, які отримали посвідчення водія вперше) після закінчення визначеного строку позбавлення права керування транспортним засобом, проходження в установленому порядку позачергового медичного огляду щодо придатності до керування транспортним засобом та успішного складення в територіальному органі з надання сервісних послуг МВС теоретичного і практичного іспиту для отримання права на керування транспортним засобом відповідної категорії.

Зміна приводить Порядок у відповідність до нововведеного абз. 5 п. 20 Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою КМУ від 08.05.1993 р. №340.

Тобто новачкам після вилучення «прав» доведеться заново проходити всю процедуру їх отримання.

***

Читайте також: У МВС впровадили нові правила іспитів на права  

Автор:
Андрій Поритко
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Суспільство і життя / Авто
Теги:
Автотранспорт , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?