• Посилання скопійовано

Українці в Польщі зможуть додати е-водійське посвідчення

Українці в Польщі зможуть додати цифрове водійське посвідчення та техпаспорт в mObywatel через Дію

Українці в Польщі зможуть додати е-водійське посвідчення

Українці в Польщі зможуть додати цифрове водійське посвідчення та техпаспорт в mObywatel через Дію.

Ці електронні документи прийматимуть на рівні з паперовими. Додати у mObywatel техпаспорт та водійське можна буде з Дії у кілька кліків. Запуск послуги очікуємо до кінця цього року.

Вперше в історії шеринг цифрових документів відбудеться між двома державами — новий крок у цифрових взаєминах України та Польщі.

Нагадаємо, наприкінці липня Diiа.pl здобула офіційний статус цифрової посвідки на проживання в застосунку mObywatel. Українці можуть використовувати її при перетині кордону з іншими країнами ЄС.

Вдячні Державному секретарю з цифровізації Польщі Янушу Цешинському й уряду Польщі, що робите все для комфортного перебування наших громадян у вашій країні.

Джерело: Дія

Рубрика: Суспільство і життя/Авто

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Авто»