Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Зміни в порядку призначення субсидій передбачають, що її отримуватимуть виключно ті, хто потребує такої допомоги

«Заможні люди не мають отримувати субсидію, а всі, хто потребує допомоги, повинні її отримати», - заявив Андрій Рева

Зміни в порядку призначення субсидій передбачають, що її отримуватимуть виключно ті, хто потребує такої допомоги. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева в інтерв'ю журналістам.

За словами міністра, притік нових субсидіантів припинився, тобто усі, хто мав право на підтримку та звернувся за допомогою до держави, вже знаходяться в системі надання субсидій. Разом із тим було виявлено, що 923 тисячі таких домогосподарств декларували нульові доходи.

«Позиція перша - процес верифікації, який проводить Мінфін, показує, що деякі субсидіанти із задекларованими нульовими доходами витрачають сотні тисяч гривень на купівлю товарів та послуг. Причому, в деяких випадках, одразу після призначення субсидії.

Позиція друга - по площі житлових приміщень. Чому за гроші платників податків повинні утримуватись маєтки, в той час коли власники такого житла мали би утримувати його самі?

І позиція третя. Для отримання субсидії люди по документах роз'їжджалися - жінка з дітьми залишалася в одній квартирі з нульовими доходами, чоловік, який працює, переїжджав до батьків, а там теж через комісію його доходи не враховувались. Все це було системно проаналізовано, і в 329-й постанові Уряду прийняті відповідні рішення з однією метою - заможні люди не мають отримувати субсидію, а всі, хто потребує допомоги, повинні її отримати», - заявив Андрій Рева.

****

Читайте також:

Джерело
КМУ
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , Субсидії

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?