Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Мінсоцполітики збереже нинішній механізм допомоги при народженні дитини

Мінсоцполітики не буде змінювати механізм виплати допомоги при народженні дитини. Вона здійснюватиметься усім родинам у стандартному розмірі – приблизно 41 тис. грн

Міністерство соціальної політики повідомляє, що не буде змінювати механізм допомоги при народженні дитини. Ця виплата здійснюватиметься усім родинам, незалежно від розміру доходів у стандартному розмірі – близько 41 тис. грн.

Про це Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей», – написала очільниця відомства.

За словами Юлії Соколовської, однією з пропозицій Міністерства соціальної політики, у рамках політики адресної боротьби з бідністю, було запровадження адресної програми при народженні дитини. Пропонувалося, щоб ця допомога виплачувалася лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн – оскільки допомога при народженні дитини складає близько 41 тис. грн).

Міністр зазначила, що керівництво відомства дослухалося до зауважень громадськості і вирішило не змінювати нинішній механізм – оскільки через запропоновані зміни сотням тисяч українських сімей загрожувало скасування цього виду виплат.

«Дякуємо громадськості за якісний зворотній зв'язок. Ми враховуємо всі конструктивні пропозиції та зауваження», – резюмувала Юлія Соколовська.

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , Матеріальна допомога , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі