Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Маски та соціальне дистанціонування залишаться і після карантину, – МОЗ

У МОЗ вважають, що навіть після завершення карантину українцям доведеться використовувати засоби індивідуального захисту

У Міністерстві охорони здоров’я вважають, що навіть після завершення карантину українцям доведеться використовувати засоби індивідуального захисту.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він зазначив, що різкого зниження рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію в Україні наразі не відбувається. За словами Степанова, «протягом місяця ми коливаємось в одних і тих же межах – від 350 до 550 захворювань кожен день».

Очільник МОЗу додав, що реалії життя нині такі, що «ми будемо ще тривалий час користуватися елементарними засобами захисту». Йдеться, зокрема, про носіння захисних масок та дотримання соціального дистанціонування.

Джерело
УНІАН
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі