Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

Уряд визначив орган для надання держпідтримки іноземним інвесторам

Уряд визначив державну установу, яка займатиметься супроводом інвестиційних проєктів, допомогою інвесторам від початку проєкту й протягом усього часу його тривалості. Цією установою став Офіс зі залучення та підтримки інвестицій

Мінекономіки розповідає, що 17 лютого, на черговому засіданні Уряд визначив державну установу, яка займатиметься супроводом інвестиційних проектів, допомогою інвесторам від початку проекту й протягом усього часу його тривалості. Цією установою став Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest).

Дане рішення є першим кроком до реалізації інвестиційних  проектів із значними інвестиціями. 

«Мінекономіки розпочало підготовку низки підзаконних актів для практичного запуску закону про “інвест-нянь”, який, ми впевнені, дозволить значно підвищити інвестиційну привабливість України. Сьогоднішнє ж рішення щодо визначення UkraineInvest як установи для супроводу проектів є важливим, оскільки дає чітке розуміння, до кого саме звертатись у разі будь-яких питань, хто вичерпно і оперативно може надати всю інформацію і підтримку», – прокоментував  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

До функцій уповноваженої установи належить:

  • залучення потенційних заявників для реалізації інвестиційних проєктів із значними інвестиціями;
  • надання інвесторам організаційної та інформаційно-консультативної допомоги щодо підготовки та реалізації інвестиційних проєктів;
  • взаємодія з органами державної влади, органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із супроводом підготовки та реалізації інвестиційних прєектів із значними інвестиціями;
  • підготовка та подання до уповноваженого органу періодичних та оперативних  звітів про стан супроводу інвестиційних проектів із значними інвестиціями;
  • розроблення пропозицій, рекомендацій, планів дій, спрямованих на удосконалення процесу підготовки та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями;
  • організація навчання та проведення інформаційних заходів з питань підготовки та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями для органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

«Закон створює новаторський для України підхід до державної підтримки інвестицій. UkraineInvest запрошує іноземний та  український середній бізнес скористатись його перевагами. Мінімальний обсяг інвестицій у розмірі 20 млн євро протягом 5 років дає можливість підприємцям реалізовувати спільні інвестиційні проєкти як з українськими, так і з міжнародними партнерами», – зазначив Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

Нагадаємо, що 10 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні».

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Інвестиції , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі