Головна Усі новини Суспільство і життя Політика

В Україні незабаром може з'явитися Боргове агентство України

6 вересня Кабмін схвалив законопроєкт про створення Боргового агентства України. Цей орган виконавчої влади відповідатиме за реалізацію державної бюджетної політики в сфері управління держборгом та гарантованим держборгом

Міністерство фінансів України розповідає, що 6 вересня, Кабмін схвалив законопроєкт про створення Боргового агентства України. Центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом відповідатиме за реалізацію державної бюджетної політики в сфері управління державним боргом та гарантованим державою боргом.

Законопроєкт було розроблено на базі міжнародного досвіду та консультаціяй з експертами. Документ закріплює основні завдання Агентства та встановлює чіткий розподіл функцій між новою установою і Міністерством фінансів України. 

Створення Агентства передбачено Середньостроковою стратегією з управління держборгом на 2019-2021 роки. Впровадження агентської моделі сприятиме більш ефективному управлінню державними фінансами. Крім того, такий крок дозволить зменшити вплив політичного чинника на процес управління державним боргом та підвищити рівень прозорості завдяки ефективним механізмам контролю та звітності. 

Повноцінний запуск Боргового агентства України розпочнеться після ухвалення відповідного законопроєкту парламентом.

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Суспільство і життя / Політика
Теги:
Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі