Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Фіскальний чек обов’язково повинен містити ставку та суму акцизного податку

Для правильного відображення акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів в розрахункових документах платникам варто звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування касової техніки

У розрахунковому документі – фіскальному чеку РРО обов’язково повинні бути відображені ставка та сума акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів. Про це нагадують в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Фахівці податкової наголошують, що для правильного відображення акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів в розрахункових документах платникам варто звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування касової техніки. Перепрограмування РРО не тільки забезпечить відповідність розрахункових документів вимогам чинних нормативно-правових актів, але й полегшить обрахунок цього податку при декларуванні.

Нагадаємо, що Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими зокрема з 1 січня 2015 року запроваджено нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.

Ставка цього нового податку  становить 5 % від вартості товару,  його сплачують суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб.

Сплатити суму акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів за січень 2015 року суб’єкт підприємництва повинен не пізніше 2 березня 2015 року до місцевого бюджету адміністративно-територіальних одиниць, де розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Джерело
ДФС в Івано-Франківській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Акциз , РРО , Торгівля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?