Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Торгівля медичними та фармацевтичними товарами: випадки застосування РРО на території села

При перевищенні граничного розміру (75,0 тис. грн на один пункт продажу) річного обсягу розрахункових операцій, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний застосовувати РРО

ДФС у Тернопільській області зауважила, що суб’єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та КОРО при здійсненні роздрібної торгівлі медичними і фармацевтичними товарами та наданні медичних і ветеринарних послуг на території села.

Відповідно до п. 2 постанови №1336 встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) при перевищенні річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів 75,0 тис. гривень на один пункт продажу, застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.

Отже, при перевищенні граничного розміру (75,0 тис. грн. на один пункт продажу) річного обсягу розрахункових операцій, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з його застосовуванням.

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
РРО , Торгівля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?