Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Розрахунки з пасажирами в таксі: чи потрібний РРО?

Податківці розповіли, яким чином проводяться розрахунки з пасажирами в таксі підприємці на загальній системі оподаткування

ДФС у Рівненській області зазначила, що суб’єкти господарювання, що перебувають на загальній системі оподаткування, у машинах-таксі при розрахунках з пасажирами готівкою повинні застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Електронний таксометр - це реєстратор розрахункових операцій, який додатково забезпечує попереднє програмування тарифів за проїзд та облік вартості наданих послуг з перевезень пасажирів.

Зазначена норма передбачена п. 1 ст. 3 Закону про РРО.  Відповідне роз‘яснення також розміщене в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі  ДФС, в категорії 109.01.

Джерело
ДФС у Рівненській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Перевезення , Підприємці , РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?