Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Є розбіжності між даними еталонного паспорта РРО з даними формуляру: які дані є достовірними?

Достовірними даними щодо РРО вважаються дані еталонного паспорту

ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що для розширення функціональності ІТС «Податковий блок» створено новий режим «Реєстр паспортів РРО, які включено до державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

Новий режим надає можливість контролюючим органам здійснювати перегляд даних паспортів РРО, що додаються виробниками РРО до кожної випущеної ними моделі, та є еталонними.

Режим застосовується, зокрема, під час здійснення реєстрації РРО для забезпечення звірки даних про РРО та копій паспортів модемів (у разі застосування зовнішнього модема), що надаються суб’єктам господарювання до контролюючих органів відповідно до вимог абз. 4 п. 4 глави 2 розділу ІІ Порядку №547.

У разі встановлення розбіжностей між даними еталонного паспорта з даними копії паспорту (формуляру), що додається до заяви про реєстрацію РРО, достовірними даними щодо РРО вважаються дані еталонного паспорту.

Отже, у цьому випадку контролюючим органом, відповідно до вимог абз. 6 п. 8 глави 2 розділу ІІ Порядку №547, приймається рішення щодо відмови у реєстрації РРО.

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Каса , РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?