Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Не уклали з ЦСО договір на обслуговування РРО: чи буде штраф?

За відсутність відповідних договорів з ЦСО не передбачено відповідальності для суб'єктів господарювання

ДФС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 4 Порядку №601, введення РРО в експлуатацію, їх технічне обслуговування та ремонт здійснюється центрами сервісного обслуговування виключно на підставі укладених з користувачами відповідних договорів.

Виконання зазначених робіт іншими особами або центрами сервісного обслуговування без укладення з користувачами відповідних договорів забороняється.

Нормами Закону про РРО не передбачено відповідальності суб`єктів господарювання за відсутність відповідних договорів з центрами сервісного обслуговування.

Джерело
ДФС у Рівненській області
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Відповідальність , РРО , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?