Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Комітет ВРУ рекомендував змінити Закон про РРО для функціонування системи транспортного е-квитка

Комітет ВРУ рекомендував прийняти законопроект для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті

Верховна Рада України повідомляє, що 20 травня Комітет з питань цифрової трансформації провів чергове засідання, на якому розглянув три законопроекти у першому читанні.

Зокрема, народні депутати розглянули Проект Закону «Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо усунення перешкод для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті» (№3113).

Законопроектом пропонується внести зміни до п. 4 ст. 9 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», якими передбачається можливість не застосовувати вимогу використання реєстраторів розрахункових операцій і розрахункових книжок у разі здійснення оплати за проїзд на автомобільному та електричному транспорті в безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів.

Комітет рекомендував його прийняти за основу з урахуванням зауважень.

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Законопроекти , РРО , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі