Головна Усі новини Держрегулювання Підприємництво

Сума кредиту не включається до витрат підприємця

Фахівці податкової зазначили, що підприємець на загальній системі оподаткування не має права включати до витрат суму погашеного кредиту,отриманого для підприємницької діяльності, та сплачених відсотків

Підприємець на загальній системі оподаткування не має права включати до складу витрат суму погашеного кредиту, який отримувався для здійснення підприємницької діяльності, та сплачених відсотків, які нараховані  за його користування.

Таке роз'яснення надала ДФС у Сумській області.

Порядок оподаткування доходів фізичної особи - підприємця визначений ст. 177 Податкового кодексу України.

Об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Пунктом 177.4 ст. 177 Податкового кодексу  визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів підприємця від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, який не містить витрат  на погашення суми кредиту та сплачених відсотків за його користування.

Джерело
ДФС у Сумській області
Рубрика:
Держрегулювання / Підприємництво
Теги:
ПДФО , ПДФО-підприємці , Підприємці , Кредити

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?