Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Затверджено закон про публікації даних банків

Президент затвердив низку законів

Президент Петро Порошенко затвердив низку законів, ухвалених Верховною Радою 15 січня.

Глава держави підписав Закон №123-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо розкриття інформації». Документом встановлюється, що фінансові установи, нагляд за діяльністю яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зобов’язані розкривати інформацію про себе та фінансові послуги, які вони надають. Відповідні данні вони мають розміщати на безоплатній основі в єдиній загальнодоступній інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг та на власних веб-сайтах.

Крім того, був підписаний Закон №126-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів». Документ розроблено з метою дерегуляції, розвитку підприємництва та реформування надання адміністративних послуг.

Також Президент затвердив Закон №118-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність з нормами діючого законодавства». Зміни стосуються питань, пов’язаних з місцевими бюджетами. Закон зумовлений потребою приведення окремих положень Бюджетного кодексу у відповідність до норм Податкового кодексу та Закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Джерело
Прес-служба Президента України
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Банки , Держбюджет , Держбюджет-2015

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі