Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Закон про антикорупційний суд опубліковано. 14 червня він набере чинності

Цей Закон визначає засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їх діяльності

Сьогодні, 13 червня, у газеті «Голос України» № 107 (6862) опубліковано Закон України від 07.06.2018 р. №2447-VIII «Про Вищий антикорупційний суд».

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто 14 червня 2018 року.

Нагадаємо, цей закон був прийнятий ВРУ в першому читанні 1 березня, а в другому читанні – 7 червня. 11 червня його підписав Президент України Петро Порошенко.

Цей Закон визначає засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їх діяльності, а також особливості проведення конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Законом Вищий антикорупційний суд визначено як постійно діючий вищий спеціалізований суд у системі судоустрою України, завданням якого є здійснення правосуддя відповідно до визначених законом засад та процедур судочинства з метою захисту особи, суспільства та держави від корупційних і пов'язаних із ними злочинів та судового контролю за досудовим розслідуванням цих злочинів, дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Суд

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?