Важливі теми
  • Скопійовано

Як дізнатися про необхідність сплати чергового платежу за ліцензії на підакцизні товари?

Повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії надсилається в приватну частину ІТС «Електронний кабінет» платника

Як дізнатися про необхідність сплати чергового платежу за ліцензії на підакцизні товари?

ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що відповідно до статті 3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» (далі – Закон № 481) органом ліцензування автоматично формується та направляється суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) в електронній формі засобами електронного зв’язку, зокрема, повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного і плодового та зернового дистиляту, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, дистиляту виноградного спиртового спирту-сирцю плодового, біоетанолу, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і пального – за 90, 75, 60, 45, 30 та за 15 днів до настання терміну сплати чергового платежу за відповідну ліцензію та повідомлення про дату, з якої анулюється ліцензія у разі невнесення чергового платежу за ліцензію, – за 9 днів до настання терміну сплати чергового платежу за відповідну ліцензію.

Згідно з статтею 15 Закону № 481 повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії на імпорт, експорт, оптова і роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пальним та зберігання пального автоматично формується та направляється органом ліцензування суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) за 30, за 20, за 10 та за 5 днів до настання терміну сплати за відповідну ліцензію в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Зазначені вище повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензії надсилається в приватну частину ІТС «Електронний кабінет» платника податків.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Закони та підзаконні акти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Закони та підзаконні акти»