Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Ліцензований підприємець може реалiзовувати алкоголь кiнцевому споживачу

Реалізація госпсуб’єктом, який має лiцензiю на право роздрiбної торгiвлi алкогольними напоями, алкогольних напоїв кiнцевому споживачу не вважатиметься порушенням

ДФС у м. Києві в листі від 25.09.2015 р. №14785/10/26-15-21-02-21 нагадали, що роздрiбна торгiвля - це дiяльнiсть з продажу товарiв безпосередньо громадянам та iншим кiнцевим споживачам для їх особистого некомерцiйного використання незалежно вiд форми розрахункiв, у тому числi на розлив у ресторанах, кафе, барах, iнших суб’єктiв господарювання громадського харчування.

Згідно із Законом №481/95-ВР не буде вважатись порушенням дiючого законодавства в сферi лiцензування господарської дiяльностi, якщо суб’єкт господарювання, який має лiцензiю на право роздрiбної торгiвлi алкогольними напоями буде реалiзовувати алкогольнi напої кiнцевому споживачу.

Будь якi iншi форми реалiзацiї алкогольних напоїв до сфери дiї Закону №481 не вiдноситься та вiдповiдальнiсть за їх неналежну реалiзацiю згiдно з вимогами чинного законодавства України несе суб’єкт господарювання.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Алкоголь , Ліцензія , Підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?