Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Відтепер для перепланування житла не потрібно отримувати дозволи

Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко

Як зазначено на сайті Мінрегіону, Урядовою постановою від 28.12.2016 р. № 1024 спрощено Правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків.

"Відтепер власникам житла або наймачам гуртожитків, за погодженням з власником, при виконанні робіт з переобладнання та перепланування, які не передбачають втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування, не потрібно отримувати дозвільних документів", - зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час засідання Уряду.

Г. Зубко зазначив, що після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію також не потребується.

Джерело
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Будівництво , Дозвіл , Нерухомість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?