Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

В який строк ДФС видасть нову ліцензію на виробництво алкоголю у разі зміни відомостей?

Податківці роз'яснили, що орган, який видав ліцензію, має 7 робочих днів для видачі суб’єкту господарювання ліцензії, оформленої на новому бланку з урахуванням змін

ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом семи робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін. Це передбачено статтею 3 Закону №481/95-BP.

Також нагадаємо, що у разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб'єкта господарювання протягом семи робочих днів видає суб'єкту господарювання дублікат ліцензії. Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії. 

***

Читайте також:

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Алкоголь , Ліцензія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?